Collection: In-Store
In-Store Beef
-
Beef Back Rib Center Cut
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $27.47Regular priceUnit price Estimated price at $9.99/LB & approximately 2.75LB eachSale price $27.47 -
Sold outBeef Chuck Teres Major
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $11.69Regular priceUnit price / perSale price $11.69Sold out
In-Store Chicken
-
Patty's Homemade Chicken Gravy 12 oz
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $5.99Regular priceUnit price / perSale price $5.99
In-Store Lamb, Veal, and Bison
-
Ground Veal
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $12.99Regular priceUnit price Estimated price at $12.99/LB & approximately 1.0LB eachSale price $12.99
In-Store Pork
-
Ground Pork
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $5.99Regular priceUnit price Estimated price at $5.99/lb & approximately 1.0lb eachSale price $5.99 -
Patty's Homemade Pork Gravy 12 oz
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $5.99Regular priceUnit price / perSale price $5.99 -
Pork Loin back Ribs Frozen
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $27.44Regular priceUnit price Estimated price at $4.99/LB & approximately 5.5LB each$32.94Sale price $27.44Sale -
The Rittenhouse Pork Chop 2 1/4" Thick Cut Pork Loin Rib Chop
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $9.40Regular priceUnit price Estimated price at $5.99/LB & approximately 1.57LB eachSale price $9.40 -
Thick Cut Boneless Center Cut Pork Chops
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $4.40Regular priceUnit price Estimated price at $6.99/LB & approximately 0.63LB eachSale price $4.40
1
/
of
5
In-Store Turkey
-
Boneless Turkey Breast
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $41.96Regular priceUnit price Estimated price at $11.99/LB & approximately 3.5LB eachSale price $41.96 -
Patty's Homemade Turkey Gravy 12 oz
Vendor:Barb and Patty's Butcher PalaceRegular price $5.99Regular priceUnit price / perSale price $5.99