Collection: In-Store Pork
-
Ground Pork
Regular price $5.99Regular priceUnit price Estimated price at $5.99/lb & approximately 1.0lb eachSale price $5.99 -
Patty's Homemade Pork Gravy 12 oz
Regular price $5.99Regular priceUnit price / perSale price $5.99 -
Pork Loin back Ribs Frozen
Regular price $27.44Regular priceUnit price Estimated price at $4.99/LB & approximately 5.5LB each$32.94Sale price $27.44Sale -
The Rittenhouse Pork Chop 2 1/4" Thick Cut Pork Loin Rib Chop
Regular price $9.40Regular priceUnit price Estimated price at $5.99/LB & approximately 1.57LB eachSale price $9.40 -
Thick Cut Boneless Center Cut Pork Chops
Regular price $4.40Regular priceUnit price Estimated price at $6.99/LB & approximately 0.63LB eachSale price $4.40